Квіти, які розмовляють

Технологія «Квіти, які розмовляють» дозволяє на ніжні пелюстки живих квітів наносити зображення без будь-якої шкоди для рослини!

На квітку можна нанести:

- фотографії близьких Вам людей
- ніжні слова
- логотип Вашої компанії
- гарненьку картинку

Букети розповідають…

Люди, які відносять себе до сучасного типу, підходять до теми "Квіти, що розмовляють" з точки зору індивідуальності. "Я хочу сказати це квітами". У композиції проста основа, до якої додаються індивідуальні кольорові акценти.

Вони завжди мають символічне значення і нерідко пов'язані з особистими інтересами. Люди, яким більше до вподоби модна атмосфера, також розглядають цю тему з точки зору індивідуальності, але з метою спілкування: "Це - моє послання тобі". В даному випадку, тон задають затишні, комфортні поєднання кольорів і доброзичливі відтінки.

Любителі класики більше приділяють увагу своїй власній прихильності до кольорів. Вони хочуть поділитися цим з іншими і відобразити це у своєму будинку. Ці відчуття передаються гарячими і теплими природними відтінками.

Технологія розроблялася протягом кількох років командою спеціалістів різних сфер знань (від хіміків та фізиків до маркетологів та флористів). На найбільшій Всесвітній виставці квітів International HortiFair в Амстердамі (Голландія) технологія отримала всезагальне визнання та завоювала престижну нагороду «Інновація Року»